depilacjavectus

Depilacja Laserowa Gdynia – Depilacja laserowa z użyciem nowoczesnego Lasera Vectus

Depilacja laserowa to niewątpliwy hit ostatnich lat w branży kosmetyki. Niesamowite rezultaty jakie można uzyskać i pewność pełnego bezpieczeństwa są dobrą reklamą, która zachęca do odwiedzenia salonów urody nie tylko kobiety, lecz także panów pragnących pozbyć się nadmiernego owłosienia z pleców, ramion bądź klatki piersiowej.

Czy laserowe usuwanie owłosienia jest zabiegiem bezpiecznym?

Tak. Pozbywanie się nadmiernego owłosienia za pomocą lasera to bezinwazyjna metoda depilacji. Zabieg tenże nie wywołuje upośledzeń czy podrażnień skóry, może zatem być przeprowadzany chociażby w tak delikatnych miejscach jak pachy, okolice bikini czy górna warga. Smuga promieniowania lasera przechodzi przez skórę oraz usuwa mieszki włosowe, nie narusza natomiast łagodnej budowy naskórka.

Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Czy zabieg ten jest bezbolesny?

Zabieg nie jest całkowicie bezbolesny. Pacjentka podczas naświetlania może czuć mały ból w postaci szczypania czy pieczenia. Stopień tychże dolegliwości jest odmienny dla każdej kobiety-zależny on bowiem od własnej podatności na ból.

Depilacja laserowa – przeciwwskazania

1. Istotnym przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża i

2. Występowanie chorób nowotworowych. Czas remisji, po jakim bezpiecznie można wykonywać zabieg to zwykle blisko 5 lat – po poprzedniej konsultacji ze specjalistą prowadzącym.

3. Osoby przyjmujące środki światłouczulające/hormonalne (witamina A – retinoidy, izotretyonina) winnym zachować przynajmniej półroczny odstęp między zakończeniem kuracji środkami, a rozpoczęciem zabiegów depilacji laserowej.

4. Wszystkie zaburzenia skóry, takie jak łuszczyca, bielactwo, przerwanie ciągłości naskórka, również są przeciwwskazaniem do zabiegu.

5. Chorzy ze stwierdzoną diagnozą padaczki nie powinny korzystać z zabiegów depilacji laserowej, natomiast dobra edukacja chorego i osoby przeprowadzającej zabieg może zezwolić na bezpieczne przeprowadzenie zabiegu.

Jednak osoby borykające się z kłopotem wrastania włosów oraz objawami, które temu wtórują tj. obrzęk, zaczerwienienie, podrażnienia, stany zapalne mogą bez obaw korzystać z zabiegów depilacji laserowej. Jest to jedna z metod, która wykazuje niezwykle dużą efektywność w bitwie z tym zaburzeniem! Przeciwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu nie są także żylaki, ale należy poinformować o tym lekarza.

Dlaczego należy wykonać kilka zabiegów?

Zabieg należy powtórzyć ze względu na to, iż nie wszystkie włosy rosną jednocześnie. Światło lasera usuwa tylko te włosy, które znajdują się w aktywnej fazie rozwoju, a zatem te które widoczne są na warstwie skóry. Przeprowadzenie 3 serii naświetlania w kilkutygodniowych odstępach umożliwia wysokie zredukowanie ilości rosnących włosów.

O czym należy pamiętać po wykonaniu depilacji laserowej?

Po zakończeniu depilacji laserowej obowiązuje bezwzględny zakaz opalania przez minimum 4 tygodnie. W tym okresie należy także smarować naświetlane miejsca kosmetykami z dużym filtrem (SPF 30-60) i nawilżać skórę 2-3 razy dziennie. Do tygodnia po depilacji nie powinno się stosować kosmetyków na bazie spirytusu, wszystkiego typu peelingów, a także należy pamiętać, żeby po kąpieli nie trzeć skóry za mocno ręcznikiem.

Jak długo trwa naświetlanie i jakie są koszty zabiegu?

Czas jednego seansu zależy od powierzchni depilowanej skóry oraz waha się w przedziale od kilkunastu minut do 3 godzin. Jak więc widać forma to umożliwia błyskawiczne pozbycie się owłosienia, bo cebulki usuwane są od razu w znaczniejszej liczbie. Koszt jednego seansu zależy od obszaru skóry poddanego naświetlaniu oraz zamykają się w przedziale od 140 do 1000 zł.

Więcej na ten temat: https://www.ckm.pl/active/depilacja-laserowa-vectus-gdynia,20979,1,a.html

10 myśli na temat “Depilacja Laserowa Gdynia – Depilacja laserowa z użyciem nowoczesnego Lasera Vectus

  1. Rozmarzyć się można jak się czyta trwałej depilacji laserem… Chętnie pozbyłabym się nadmiernego owłosienia tu i tam 😛

  2. Zastanawia mnie ile kosztuje usuwanie owłosienia laserem… Chętnie bym skorzystała z takiego zabiegu, ale właściwie nie wiem jak się przygotować do depilacji laserowej

  3. moja kolezanka byla w fatalnym gabinecie w ktorym nie mowili nic o przeciwwskazaniach do depilacji laserem i generalnie zabieg nie zakonczyl sie sukcesem, wlosy dalej rosna, zna ktos jakies miejsc gdzie maja bardziej fachowe podejscie????

    • Ja bym Ci z marszu poleciła Clinica Cosmetologica w Gdyni, pracują tam świetni specjaliści. Korzystają tam z nowoczesnego lasera vectus, można też wszystko rozbić na raty, dokładnie informują przed zabiegami o ryzyku i zaletach

  4. Ale taki zabieg to na pewno jest bezpieczny? Mam sporo obaw i boję się jakiś niepożądanych efektów ubocznych

    • Bezpieczeństwo depilacji laserowej jest bardzo wysokie i tylko w niektórych sytuacjach nie powinno się wykonywać tego zabiegu, a o tym już powinien poinformować specjalista.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa

77 − = 73